Fungující optimalizace webových stránek

„Používáme jen námi prověřené a vyzkoušené metody optimalizace pro vyhledávače.“

Tvorba webových stránek

Výkonné SEO znamená úspěch

Překvapující, jednoduché, účinné a pravdivé

SEO stavíme do top pozice strategického marketingu. Odehrává se nejen na poli online marketingových aktivit, ale poměrná část je životně závislá především na všech offline aktivitách vašeho businessu.

Zaměříme se na nastavení a fungování webových stránek. Pokud bude třeba postavit nové, navrhneme a vytvoříme je pro vás na míru.

Webové stránky správně optimalizujeme. Vyřešíme základní nastavení. Napojíme všechny důležité technické nástroje a natáhneme sítě.

Copywriting, který upoutá pozornost, nesmí chybět na žádných stránkách. Pište SEO friendly a otevřeně lidem ukažte, jak to děláte.

Co musíme udělat? Budovat strategický link building každé stránky vašeho webu. Prolinkování a zpětné odkazy jsou důležitou součástí úspěšné strategie.

Sdílení užitečného obsahu, fungující a přínosné odkazy ze sociálních sítí a výborně hodnocené zpětné odkazy od relevantních partnerských webových stránek.

Tvoříš, tvořím, tvoříme. Kolotoč nových, originálních a úžasných fotografií a videí se nesmí nikdy zastavit.

cesta na vrchol

Dřina, která se vyplácí

Správné SEO znamená pravidelné ladění marketingových a obchodních aktivit. Nikdy je od sebe nesmíme oddělovat. Zapomeňme na anglickou zkratku search engine optimization. Je dávno přežitá a nesprávně vnímána jako pouhá část úspěšně fungujícího businessu. Přistupujme k optimalizaci jako k celku.

Jsme otevřeni novým a moderním trendům. Dokážeme řešit akutní stavy vašeho systému (odstranění banu nebo penalizace, vyřešit indexaci či zvýšit návštěvnost webových stránek). Ovšem našim hlavním cílem je účinná prevence.

Webové stránky jsou základ, pravidelná optimalizace businessu je top, ale váš pozitivní a usměvavý přístup je nejvíc.

<< Jak správně na SEO?

Co je SEO? >>

Proč optimalizovat webové stránky právě s námi

Webové stránky optimalizujeme přes 10 let

Cílem optimalizace je přivedení relevantního klienta či zákazníka, který na webových stránkách provede vámi požadovanou akci. Ať už se jedná o zavolání, vyplnění kontaktního formuláře, objednání služby nebo zakoupení produktu. Jak toho dosáhneme? Jednoduše. Strategickým tvořením obsahu a pravidelným optimalizováním pro jazyk a oko, jak uživatele, tak indexovacího robota (crawler).

Webové stránky předáváme při spuštění technicky optimalizované a připraveny na soupeření s vaší konkurencí ve světě online vyhledávačů.

Víme, jak úspěšně optimalizovat web

Jste offline. Zkontrolujte prosím své připojení k internetu.

Zanechte nám na Vás kontakt